Maten voor dames

Uw lichaamslengte en uw maten bepalen de maatcategorie en de bijbehorende bestelmaat. Meet uw lichaamslengte:

  • 165 tot 172cm: Normale maten (N)

  • 157 tot 164cm: Korte maten (K)

  • tot 156 cm: Extra korte maten (EK)

  • vanaf 172cm: Lange maten (L)

Meet vervolgens de borst-, taille- en heupomvang, vergelijk de getallen met die in de tabel hiernaast en bepaal zo uw confectiemaat. Voor de wat steviger gebouwde dames bieden wij veel modellen in grote maten aan.

Bij dubbele maten komt de wijdte altijd overeen met die van de grootste confectiemaat. Voorbeeld: 40/42 komt qua wijdte overeen met mt. 42.

Maten voor dames

A Borstomvang, over het breedste deel

B Bovenlichaamsomvang, onder de buste

C Tailleomvang, boven de heupen

D Heupomvang, op het breedste deel van de heupen

Informatie over de maten

Borstomtrek79-8283-8687-9091-9495-99100-104105-110
Tailleomtrek69-7172-7475-7879-8283-8788-9293-98
Heupomtrek88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-118
N-maat34363840424446
K-maat17181920212223
EK-maat175185195205215225235
L-maat68727680848892


Borstomtrek111-116117-122123-128129-134135-140141-146
Tailleomtrek99-104105-110111-116117-122123-128129-134
Heupomtrek119-123124-128129-134135-140141-146147-152
N-maat485052545658
K-maat24252627--
EK-maat245255265275--
L-maat96100104108--




Elastische slips en broekjes

Taillewijdte in cmInternationale maten
53-5755
58-6260
63-6765
68-7270
73-7775
78-8280
83-8785
88-9290
93-9795
98-102100
103-107105
108-112110
113-117115




Damesonderhemden

MaatStandaardlengte in cm, ca.Lang model in cm, ca.
386268
406470
426672
446674
466676
486878
506880
527082
547084
567286
587288




Panty (speciale maten)

  • Maat 1 = 43-45 (beenlengte 38/40, broekje zoals bij 44/46)
  • Maat 2 = 45-47 (beenlengte 40/42, broekje zoals bij 48/50)
  • Maat 3 = 47-49 (beenlengte 42/44, broekje zoals bij 48/50)
  • Maat 4 = 49-51 (beenlengte 44/46, broekje zoals bij 52/54)
  • Maat 5 = 51-53 (beenlengte 46/48, broekje zoals bij 52/54)

Voor mollige vrouwen bieden we enkele panty‘s ook in speciale maten aan. Dat wil zeggen dat het broekje groter is dan normaal, maar de beenlengte is ongewijzigd. Draagt u bijvoorbeeld maat 38-40 en wilt u meer ruimte op de heupen, rond de taille of bij de billen, kies dan voor maat 43-45.




Beha’s en body’s

Geef bij uw bestelling altijd het artikelnummer, de cupmaat en de bestelmaat op!

Omvang bovenlichaam in cmBusteomvangincmInter- nationale behamaat = bestelmaat
Cup ACup BCup CCup DCup E (DD)Cup FCup GCup H
63-6777-7979-8181-8383-85----65
68-7282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-96-70
73-7787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-10375
78-8292-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-10880
83-8797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-11385
88-92102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-11890
93-97107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-12395
98-102112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126126-128100
103-107117-119119-121121-123123-125125-127127-129129-131131-133105
108-112-124-126126-128128-130130-132132-134134-136136-138110
113-117-129-131131-133133-135135-137137-139139-141141-143115
118-122-134-136136-138138-140140-142142-144144-146146-148120
123-127-139-141141-143143-145145-147---125

Nieuwsbrief
  • Exclusieve waardebonnen
  • Mooie kortingsacties
  • Gratis verzending
Aanwijzing inzake gegevensbescherming
Onze nieuwsbrief
Gratis verzending voor uw nieuwsbriefaanmelding!
Aanwijzing inzake gegevensbescherming
Newsletter Banner Image