We zijn er nu ook voor u. ❤️ Alles wat u nu moet weten! Meer informatie hierover >

Maten voor dames

Uw lichaamslengte en uw maten bepalen de maatcategorie en de bijbehorende bestelmaat. Meet uw lichaamslengte:.

  • 165 tot 172cm: Normale maten (N)
  • 157 tot 164cm: Korte maten (K)
  • tot 156 cm: Extra korte maten (EK)
  • vanaf 172cm: Lange maten (L)

Meet vervolgens de borst-, taille- en heupomvang, vergelijk de getallen met die in de tabel hiernaast en bepaal zo uw confectiemaat. Voor de wat steviger gebouwde dames bieden wij veel modellen in grote maten aan.

Bij dubbele maten komt de wijdte altijd overeen met die van de grootste confectiemaat. Voorbeeld: 40/42 komt qua wijdte overeen met mt. 42.

damen masstabelle nlczsk

A Borstomvang, over het breedste deel

B Bovenlichaamsomvang, onder de buste

C Tailleomvang, boven de heupen

D Heupomvang, op het breedste deel van de heupen

Informatie over de maten

Borstomtrek82-8586-8990-9394-9798-102103-107
Tailleomtrek67-7071-7475-7879-8283-8788-93
Heupomtrek92-9596-9899-101102-104105-108109-112
N-maat363840424446
K-maat181920212223
EK-maat185195205215225235
L-maat727680848892

Borstomtrek108-113114-119120-125126-131132-137138-143
Tailleomtrek94-99100-106107-112113-119120-126127-133
Heupomtrek113-116117-121122-126127-132133-138139-144
N-maat485052545658
K-maat24252627--
EK-maat245255265275--
L-maat96100104108--


Elastische slips en broekjes

Taillewijdte in cmInternationale maten
53-5755
58-6260
63-6765
68-7270
73-7775
78-8280
83-8785
88-9290
93-9795
98-102100
103-107105
108-112110
113-117115


Damesonderhemden

MaatStandaardlengte in cm, ca.Lang model in cm, ca.
386268
406470
426672
446674
466676
486878
506880
527082
547084
567286
587288


Panty (speciale maten)

  • Maat 1 = 43-45 (beenlengte 38/40, broekje zoals bij 44/46)
  • Maat 2 = 45-47 (beenlengte 40/42, broekje zoals bij 48/50)
  • Maat 3 = 47-49 (beenlengte 42/44, broekje zoals bij 48/50)
  • Maat 4 = 49-51 (beenlengte 44/46, broekje zoals bij 52/54)
  • Maat 5 = 51-53 (beenlengte 46/48, broekje zoals bij 52/54)

Voor mollige vrouwen bieden we enkele panty‘s ook in speciale maten aan. Dat wil zeggen dat het broekje groter is dan normaal, maar de beenlengte is ongewijzigd. Draagt u bijvoorbeeld maat 38-40 en wilt u meer ruimte op de heupen, rond de taille of bij de billen, kies dan voor maat 43-45.


Beha’s en body’s

Geef bij uw bestelling altijd het artikelnummer, de cupmaat en de bestelmaat op!

Omvang bovenlichaam in cmBusteomvangincmInter- nationale behamaat = bestelmaat
Cup A kleine busteCup B gemiddelde busteCup C vollere busteCup D volle busteCup E (DD) grote busteCup F stevige busteCup G zeer volle buste
63-6777-7979-8181-8383-85---65
68-7282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9670
73-7787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-10175
78-8292-9494-9696-9898-100100-102102-104104-10680
83-8797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-11185
88-92102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-11690
93-97107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-12195
98-102112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126100
103-107117-119119-121121-123123-125125-127127-129129-131105
108-112-124-126126-128128-130130-132132-134134-136110
113-117-129-131131-133133-135135-137137-139139-141115
118-122-134-136136-138138-140140-142142-144144-146120
123-127-139-141141-143143-145145-147--125
Nieuwsbrief
  • Exclusieve waardebonnen
  • Mooie kortingsacties
  • Gratis verzending
Aanwijzing inzake gegevensbescherming
Onze nieuwsbrief
Gratis verzending voor uw nieuwsbriefaanmelding!
Aanwijzing inzake gegevensbescherming